Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpalili i zadeptali szczeniaka

Utworzony przez Gość, 4 lipca 2008 r. o 12:27 Powrót do artykułu
Ten szczeniak był zupełnie bezbronny nie miał pewnie nawet zębów żeby sie obronić miał za krótkie nogi żeby przed nimi uciec pozostało mu tylko skumielć licząc na litość jednak oni byli zupełnie bezlitośni. Teraz piotrek dr*zd i koledzy muszą uważać i patrzeć często za siebie bo nawet nie zauważą kiedy będą sie palić tak samo jak ten pies.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOZ z Krakowa zamierza skierować sprawę do sądu niezaleznie od prokuratury, ponadto na forum dogomania są zbierane podpisy pod petycją im więcej ludzi się podpisze tym lepiej. Tym gnojom nie może to ujść bezkarnie. Nie mogą się tak czuć, bo następnym razem zabiją nie zwierzę a człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TOZ z Krakowa zamierza skierować sprawę do sądu niezaleznie od prokuratury, ponadto na forum dogomania są zbierane podpisy pod petycją im więcej ludzi się podpisze tym lepiej. Tym gnojom nie może to ujść bezkarnie. Nie mogą się tak czuć, bo następnym razem zabiją nie zwierzę a człowieka.
Mówiąc szczerze nie obchodzi mnie los ludzi. I gdyby zabili teraz czlowieka tylko bym sie smiala(prokuratura i sąd..) i bardziej jest i bedzie mi zal zwierzat niz ludzi.... i ten piesek nie jest wyjatkiem. Bo człowiek jest winny, a zwierze - nie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W świecie zwierząt raczej nie ma zabijania dla zabawy, z nudów. Ludzie są najgorszymi bestiami a z takich właśnie oprawców jak ten piętnastolatek wyrastają psychopaci i seryjni mordercy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na miejsu policji bym zrobiła to samo z tymi ludźmi co oni ze szczeniakiem, ludzie to najgorsze stworzenia na tym świecie, bo nic ich nie pożre, jak sobie pomyślę co ten szczeniak mógł czuć to sama mogłabym ich zabić, bo o wiele bardziej jest mi żal tych zwierząt co ufają człowiekowi jako swojemu przyjacielowi niż podłych ludzi. Najlepsze jest to, że grozi im tylko prokurator - jak to możliwe???? kto wogóle tak postanowił???? świat jest chory!!! i dalej będą dziać sie takie rzeczy, bo policja nie potrafi temu zaradzić, jeb*** prawo w tej bezprawnej Polsce. Można gdyby policja nie jeździła po mieście tylko w dzień i w miejscach pełnych ludzi, to by do takiego czegoś nie dochodziło. Prawo w tym państwie jest żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 16 lat, pamietam jak byłam u babci, jakieś 2 lata temu, która miała takiego psa- ROKI. Mój dziadek miał słomiany kapelusz i zaczął sie nim zaczemiać temu psu. Roki rozszarpał ten kapelusz, wiadomo- myslał że moze. Tata zawołał go do ciągnika a dziadek go z tamtąt wyrzucił jakieś 7m pod stodołe. Od tamtego czasu sie do niego nie odzywam, to chore co zrobił, nienawidze go. Jeszcze nigdy w życiu nikt mnie tak nie zranił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justine2 napisał:
mam 16 lat, pamietam jak byłam u babci, jakieś 2 lata temu, która miała takiego psa- ROKI. Mój dziadek miał słomiany kapelusz i zaczął sie nim zaczemiać temu psu. Roki rozszarpał ten kapelusz, wiadomo- myslał że moze. Tata zawołał go do ciągnika a dziadek go z tamtąt wyrzucił jakieś 7m pod stodołe. Od tamtego czasu sie do niego nie odzywam, to chore co zrobił, nienawidze go. Jeszcze nigdy w życiu nikt mnie tak nie zranił
Za słomiany kapelusz?? Przeżył??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boże co się dzieje jak tak można gdzie są rodzice tych bachorów, mam nadzieje że bardzo szybko za to odpowiedzą, ale znając nasze Polskie prawo to wiecie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w tej wsi, wydrukowałam wasze (i moje), komentarze i zostawiłam je w sklepie - po to, by wszyscy mogli poczytać i zrozumieć, że naprawdę chcemy dla nich kary. Ludzie o tym wiedzą, ale nikt nie chce rozmawiać. Nie łudźcie się - oni nie czytają komentarzy w Internecie, więc na nic pogróżki tutaj. Ale gdzie wy byliście? Dlaczego byłam tam sama? Musimy domagac się kary dla nich. Nie wiem jak się dowiedzieć kiedy będzie rozprawa, ale dowiem się tego, bo chciałabym, abyśmy w dniu rozprawy przyszli pod sąd z naszymi zwierzętami. Niech sędziowie widzą, że domagamy się kary. To co, że młodzi? To co, że pochodzą z rodzin niemal patologicznych? Czy to ma być usprawiedliwienie? Powód do odstąpienia od kary? Powód, aby dać dozór zawasy i inne "niby kary"? Rozmawiałam na wsi z kilkoma osobami, nie wszyscy chcieli rozmawiać, ale wszyscy czuli się bezradni wobec tej sytuacji. Tak jak my czytający o tym bestialstwie. Ale czy naprawdę jesteśmy bezradni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Byłam w tej wsi, wydrukowałam wasze (i moje), komentarze i zostawiłam je w sklepie - po to, by wszyscy mogli poczytać i zrozumieć, że naprawdę chcemy dla nich kary. Ludzie o tym wiedzą, ale nikt nie chce rozmawiać. Nie łudźcie się - oni nie czytają komentarzy w Internecie, więc na nic pogróżki tutaj. Ale gdzie wy byliście? Dlaczego byłam tam sama? Musimy domagać się kary dla nich. Nie wiem jak się dowiedzieć kiedy będzie rozprawa, ale dowiem się tego, bo chciałabym, abyśmy w dniu rozprawy przyszli pod sąd z naszymi zwierzętami. Niech sędziowie widzą, że domagamy się kary. To co, że młodzi? To co, że pochodzą z rodzin niemal patologicznych? Czy to ma być usprawiedliwienie? Powód do odstąpienia od kary? Powód, aby dać dozór zawasy i inne "niby kary"? Rozmawiałam na wsi z kilkoma osobami, nie wszyscy chcieli rozmawiać, ale wszyscy czuli się bezradni wobec tej sytuacji. Tak jak my czytający o tym bestialstwie. Ale czy naprawdę jesteśmy bezradni?
Zapewne wieś spokojna, bogobojna, katolicka i nikt złego słowa na "dzieci" sąsiadów nie powie! No bo " moja chata z kraja" !!!Nie może być pobłażania dla tych zwyrodnialców! Sąd Rodzinny ?!Kpina!!! Wizerunki ich i rodziców należy upublicznić; ma ich spotkać powszechne potepienie. Nie może być przyzwolenia na takie wychowywanie bandytów. |Rodzicom tych wyrzutków społecznychżaby synkowie potraktowali ich tak jak te psinę. PODPALIĆ TATUSIA I ZAKATOWAC MAMUSIE! iLEZ TO RADOŚCI DLA DZIECIĘCIA! Chwasty wyrywać ze społeczęństwa z korzeniami. Kara śmierci i publiczna egzekucja; ku przestrodze !! i NIECH ŻADEN MECENAS NIE WAŻY SIĘ POWIEDZIEC, ŻE TO TYLKO DZECI I ŻE TO TYLKO BYŁA ZABAWA !!!!!!!!!!!!!!!!! ( ALE KRAJ MAMY WIELCE CYWILIZOWANY -, KARY SMIERCI NIE MA A WIĘC HULAJ DUSZA I MŁODE KADRY BANDYTÓW ROSNĄ !! A gdyby tak córke sędziego lub syna prokuratora zakatowali?! Jakie wtedy byłyby wyroki?? Też sąd rodzinny!!?? Walczmy o przywrócenie kary śmierci za zbrodnie ze szczególnym okrucieństwem inaczej na jednego porządnego czlowiekas co najmniej dwóch bandytów będzie przypadalo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tritaks napisał:
Mówiąc szczerze nie obchodzi mnie los ludzi. I gdyby zabili teraz czlowieka tylko bym sie smiala(prokuratura i sąd..) i bardziej jest i bedzie mi zal zwierzat niz ludzi.... i ten piesek nie jest wyjatkiem. Bo człowiek jest winny, a zwierze - nie....
Myślę tak jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EMIR napisał:
Zapewne wieś spokojna, bogobojna, katolicka i nikt złego słowa na "dzieci" sąsiadów nie powie! No bo " moja chata z kraja" !!!Nie może być pobłażania dla tych zwyrodnialców! Sąd Rodzinny ?!Kpina!!! Wizerunki ich i rodziców należy upublicznić; ma ich spotkać powszechne potepienie. Nie może być przyzwolenia na takie wychowywanie bandytów. |Rodzicom tych wyrzutków społecznychżaby synkowie potraktowali ich tak jak te psinę. PODPALIĆ TATUSIA I ZAKATOWAC MAMUSIE! iLEZ TO RADOŚCI DLA DZIECIĘCIA! Chwasty wyrywać ze społeczęństwa z korzeniami. Kara śmierci i publiczna egzekucja; ku przestrodze !! i NIECH ŻADEN MECENAS NIE WAŻY SIĘ POWIEDZIEC, ŻE TO TYLKO DZECI I ŻE TO TYLKO BYŁA ZABAWA !!!!!!!!!!!!!!!!! ( ALE KRAJ MAMY WIELCE CYWILIZOWANY -, KARY SMIERCI NIE MA A WIĘC HULAJ DUSZA I MŁODE KADRY BANDYTÓW ROSNĄ !! A gdyby tak córke sędziego lub syna prokuratora zakatowali?! Jakie wtedy byłyby wyroki?? Też sąd rodzinny!!?? Walczmy o przywrócenie kary śmierci za zbrodnie ze szczególnym okrucieństwem inaczej na jednego porządnego czlowiekas co najmniej dwóch bandytów będzie przypadalo .
Zgadzam się! Aż serce się raduje w tej całej sprawie, że są tacy ludzie jak Wy, że reagujecie. Sprawa musi być nagłośniona, a bandyci napiętnowani, żeby nie powiedzieć spaleni. Gdybym ich spotkał teraz, to nie wyobrażam sobie tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd Rodzinny to kpina i te potwory o tym wiedza doskonale, ze nic im nie zrobia. A potwory beda sie brechtac z sadu i pana dr psycholgii. Co za chory kraj. Kodeks rodzinny to chyba z lat 60-tych mamy. Dostana dozor kuratora, czyli nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeby wyzdychali jak najszybciej, jak mysle, ze naleza do tego gatunku co ja, to niedobrze mi sie robi. To sa smieci, niech ktos ich spali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego zostali wypuszczeni? Czyzby nic zlego nie zrobili? Szkoda, ze to nie byl pupil pana sedziego albo prokuratora. Jak nie za nich, to niech za rodzicow sie wezma. parchy sie smieja teraz z naszego wymiaru sprawiedliwosci napewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jestem zbulwersowany!!! kreatury j...ne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukuję informacji o tych co to zrobili : imię nazwisko i adres Stówa za każdy namiar. Dodatkowa za zdjęcie. Pełna anonimowość : lms@poczta.onet.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic im nie zrobili tylko wypuścili zasłaniając się przepisami bo ich rodzice to znajomi pana sędziego, prokuratora i kilku radnych miasta lublina oraz biznesmenów okolicznych. Polska norma. REPUBLIKA je***YCH KOLESI. Jak za głupie wykroczenia czy mało szkodliwe to nawet dzieciaków do pudła zamykają radośni sędziowie i prokuratorzy. Była kiedyś sprawa że 15-latek podrobił pieczątkę na legitymacji żeby mógł jeździć ze zniżką to była to wielka szkodliwość społeczna i go zamknęli. Drugi ukradł batonika w markecie i 4 lata poprawczaka. A tych kilku sku***eli podpaliło i zamęczyło psa i jeszcze ku*** sobie film zrobili żeby się chwalić przed deb***ami w klasie albo na youtubie pokazywać jacy to są cool. Co za ku*** mendy w tym kraju. A wszystkiemu winne je***E BEZSTRESOWE WYCHOWANIE !!! Jak ja bym coś takiego zrobił to by mnie stary zajebał. A ich to jeszcze rodzice chowają po domu i mówią że oni chcieli sie tylko zabawić. A na dodatek Sądy i Prokuratura to przyjmują. Chcieli się tylko zabawić więc mała szkodliwość społeczna. Ciekawe co by było gdyby podpalili dziecko Pana Sędziego czy Prokuratora i też powiedzieli że chcieli się tylko zabawić. Czy to by tez była mała szkodliwość społeczna !!!??? Ale mamy ku*** sędziów i prokuratorów w tym kraju. Za pierdołę do pierdla , a za zwyrodnialstwo do domu !!! Super wzór dla naśladowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EMIR napisał:
Zapewne wieś spokojna, bogobojna, katolicka i nikt złego słowa na "dzieci" sąsiadów nie powie! No bo " moja chata z kraja" !!!Nie może być pobłażania dla tych zwyrodnialców! Sąd Rodzinny ?!Kpina!!! Wizerunki ich i rodziców należy upublicznić; ma ich spotkać powszechne potepienie. Nie może być przyzwolenia na takie wychowywanie bandytów. |Rodzicom tych wyrzutków społecznychżaby synkowie potraktowali ich tak jak te psinę. PODPALIĆ TATUSIA I ZAKATOWAC MAMUSIE! iLEZ TO RADOŚCI DLA DZIECIĘCIA! Chwasty wyrywać ze społeczęństwa z korzeniami. Kara śmierci i publiczna egzekucja; ku przestrodze !! i NIECH ŻADEN MECENAS NIE WAŻY SIĘ POWIEDZIEC, ŻE TO TYLKO DZECI I ŻE TO TYLKO BYŁA ZABAWA !!!!!!!!!!!!!!!!! ( ALE KRAJ MAMY WIELCE CYWILIZOWANY -, KARY SMIERCI NIE MA A WIĘC HULAJ DUSZA I MŁODE KADRY BANDYTÓW ROSNĄ !! A gdyby tak córke sędziego lub syna prokuratora zakatowali?! Jakie wtedy byłyby wyroki?? Też sąd rodzinny!!?? Walczmy o przywrócenie kary śmierci za zbrodnie ze szczególnym okrucieństwem inaczej na jednego porządnego czlowiekas co najmniej dwóch bandytów będzie przypadalo .
Bo takich ku*** mamy MECENASÓW je***YCH. Tylko kasa i kasa. Jakby takim co ich chcieli bronić podpalić dzieciaka to ciekawe czy by wtedy kutafony pier***iły Że tylko chcieł się ktoś zabawić, albo zobaczyć jak to jest i że to mała szkodliwość społeczna. Problem w tej całej mecenasko/sędziowskiej/prokuratorskiej/biznes bandzie. Sami na strzeżonych osiedlach i willach z ochroną to problemów zwykłych ludzi nie widzą. Zero empatii. ku*** PRAWNICZE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukuję informacji o tych co to zrobili : imię nazwisko i adres Stówa za każdy namiar. Dodatkowa za zdjęcie. Pełna anonimowość : lms@poczta.onet.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...